14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1031
Set van drie eikenhouten consoles, eind 19e eeuw,

met gestoken wijnranken

h. 29 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100