14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1154
Thailand, verguld houten Boeddha en polychroom ztittende monnik
h. 38 en 32 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Hamerprijs:
€ 40