14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1169
China, bronzen gezeten Boeddha figuur en Guanyin op troon, 20st eeuw

met een draak en een grifioen.

h. 26 en 28 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

2

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 1.225
Hamerprijs: € 1.225

Hamerprijs: € 1.225