14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
China, bronzen gezeten Boeddha figuur en Guanyin op troon, 20st eeuw
met een draak en een grifioen.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 1.225
Hamerprijs: € 1.225