12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 3230-3284 - Aziatica (Perzië - Zuidoost Azië)
Catalogusnummer: 3231
Tibet, verguld bronzen sculptuur Manjuvajra, Boddisathva, bestrijder van onwetendheid, godheid van de wijsheid, 18e eeuw. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h 6,2 cm

Tibet, gilded bronz sculpture of Manjuvajra, 18e eeuw.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 3.800
Hamerprijs: € 3.800

Hamerprijs: € 3.800