Catalogusnummer: 2847R
China, paar poederblauw porseleinen kopjes, 20e eeuw,
gemerkt met zegelmerk Qianlong
h. 4 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Hamerprijs:
€ 180