Catalogusnummer: 2847R
China, paar poederblauw porseleinen kopjes, 20e eeuw,

gemerkt met zegelmerk Qianlong

h. 4 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180