020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4958P
Gérard Grassere (1915-1994)
Bloemen voor een raam
board, gesign. r.o., '37, 14,5 x 19,5 cm.
[1]
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160
Overboden