020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4958Q
Gérard Grassere (1915-1994)
Figuren in een park
board, verso gesign., 28 x 20 cm.
[1]
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140
Overboden