5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4958Q
update-catalogue
Gérard Grassere (1915-1994)

Figuren in een park

board, verso gesign., 28 x 20 cm.

[1]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140

outbid-warning
Overboden