7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4544
update-catalogue
Hollandse school, gesigneerd met monogram r.o.

Landschap met paarden bij een ruïne, een stad op de achtergrond

paneel, 37 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden