7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hollandse school, gesigneerd met monogram r.o.
Landschap met paarden bij een ruïne, een stad op de achtergrond
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Overboden