Eiken- en notenhouten Gelderse kast, 18e eeuw.
De rechte kap met gestoken fries, waaronder twee deuren, ieder met twee kussenvormige panelen. Het geheel versierd met ebbenhouten elementen. op gezwarte bolpoten. De zijkant met ingelegd monogram
h. 198 cm, br. 176 en d. 69 cm
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300