10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Maria Roosen (geb. 1957), glazen sculptuur;
gemerkt onderzijde, 1994, 'de Oude Horn’. Uit de collectie van Otto Schaap
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260