10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2629P
Maria Roosen (geb. 1957), glazen sculptuur;

gemerkt onderzijde, 1994, 'de Oude Horn’. Uit de collectie van Otto Schaap

h. 25 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260