1e zitting - Dinsdag 10 november 10.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8039
Verguld gelakt beukenhouten bergère in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,

met gestreepte stoffering

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80