020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4862P
Leonid Sologub (1884-1956)
Landschap met figuren
tekening, gesign. r.o., 25 x 38 cm.
[1]
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200
Overboden