020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4963S
André Zentveld (geb. 1933)
Lezende vrouw
gouache, gesign., 30 x 22 cm.
[1]
Taxatie: € 20 - € 40
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70
Overboden