14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1071P
Engeland, messing sextant gesigneerd Lawrence & Mayo, London, 19e eeuw;

'clover-frame', met verschillende oculairs, in originele mahoniehouten kist.

h. 25 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280