5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Paintings, watercolours and drawings
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
doek, beschadigd, niet ingelijst, gesigneerd r.o., 80 x 60 cm.
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80