14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3056
China, collectie beschilderde houten poppenhoofden en twee complete poppen, 20e eeuw,

(beschadigingen)

h. 39 cm max.

[ds]

China, collection of painted wood dolls' heads and two complete dolls, 20th century (damages)

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240