2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 530Q
Duitsland, drielichts kandelaar, gemerkt Wilkins, Bremen, Art Deco, ca. 1930,

hierbij een sigarettendoos met inscriptie 'CEL trouw is gebleven 1952', een brillenkoker met florale gravering, 19e eeuw, diverse Biedermeier theelepels, theelepels met wild pootjes en divers.

bruto 892 gr.

[zkj]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180