Duitsland, drielichts kandelaar, gemerkt Wilkins, Bremen, Art Deco, ca. 1930,
hierbij een sigarettendoos met inscriptie 'CEL trouw is gebleven 1952', een brillenkoker met florale gravering, 19e eeuw, diverse Biedermeier theelepels, theelepels met wild pootjes en divers.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180