3e zitting - Woensdag 11 november 13.00 uur: 0001-598- Jewellery
Catalogue number: 16
14krt. Gouden bootjesketting, 19e eeuw,

ieder schakel gezet met een gefacetteerde glasgranaat (beschadigingen)

bruto 34,6 gr. lengte 40 cm.

Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 600
Hammer Price: € 600

Hammer price: € 600