3e zitting - Woensdag 11 november 13.00 uur: 0001-0200 - Juwelen
Catalogusnummer: 16
14krt. Gouden bootjesketting, 19e eeuw,

ieder schakel gezet met een gefacetteerde glasgranaat (beschadigingen)

bruto 34,6 gr. lengte 40 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600