14krt. Rosé- en geelgouden stijve armband, 19e eeuw
bovenop een applique met hartvormen, bloemen en gezet met zaadparels (beschadigingen en tinsoldeer)
bruto 16,7 gr. binnenmaat 6 x 5,2 cm.
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 380
Hammer Price: € 380