3e zitting - Woensdag 11 november 13.00 uur: 0001-0200 - Juwelen
Catalogusnummer: 14
14krt. Rosé- en geelgouden stijve armband, 19e eeuw

bovenop een applique met hartvormen, bloemen en gezet met zaadparels (beschadigingen en tinsoldeer)

bruto 16,7 gr. binnenmaat 6 x 5,2 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380