1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4862
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)

Heidelandschap met herder en kudde schapen

20 x 35 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240