99843943
Catalogusnummer: 5047
Jan van der Veer (1912-2001)

Zittend naakt

inkt en aquarel,

35 x 23 cm.

gesign. r.o.,

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70