2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5047
Jan van der Veer (1912-2001)
Zittend naakt
inkt en aquarel,
35 x 23 cm.
gesign. r.o.,
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70