1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4870
Jaap Pronk (1898-1977)
Ontwerp wandschildering 'sport'
aquarel,
11 x 62 cm.
gesign. r.o.,
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120