4881
Catalogusnummer: 4870
Jaap Pronk (1898-1977)

Ontwerp wandschildering 'sport'

aquarel,

11 x 62 cm.

gesign. r.o.,

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120