Mahoniehouten kabinet, Louis XV, eerste helft 18e eeuw.
De gecontourneerde kap met snijstukken, waaronder twee deuren met gecontourneerde panelen en snijstukken. De dubbelgebogen onderkast met drie laden en gestoken schort. Op balklauwpoten
br. 204, h. 255 en d. 67 cm
Taxatie: € 1.000 - € 1.400
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600