Remco Campert (geb. 1929)
'Onderwaterman'. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf
gouache, gesign. l.o., '62, 46,5 x 31,5 cm.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600