3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4545
Mogelijk van de hand van Gustave Courbet (1819-1877)
Beekje tussen de bomen
54 x 40 cm.
gesign. l.o., '66
Taxatie: € 5.000 - € 7.000
Hamerprijs: