Catalogusnummer: 7015
Eikenhouten ééndeurskast in renaissance-stijl, 19e eeuw,

met 18e-eeuwse elementen. Het gestoken paneel in deur met voorstelling van aartsengel voor geknielde Matteüs. De fries met datering 1741. Op ondertafel, 19e eeuw. Geen sleutel

br. 58, h. 153 en d. 44 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280