5034
Catalogusnummer: 5034
Marc Chagall (1887-1985)

Galerie Maeght décembre 1969-janvier 1970

litho, niet ingelijst

78 x 54 cm.

ongesign.

Taxatie: € 150 - 250
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200