11e zitting - Woensdag 18 november 13.00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2391
Duitsland, enkelloops percussie scherpschuttersgeweer gesigneerd op de loop I. Jansen á Wesel, 19e eeuw,

hexagonaal vormige loop met twee viziers. Compleet met leren draagriem.

l. 118 cm.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400