'New Babylon'. Serie van tien litho's met teksten door Simon Vinkenoog. Uitgegeven door Galerie d'Eendt in 1963 in een oplage van 50 stuks. Niet in originele foedraal.
Herkomst: Galerie d'Eendt, 1963, collectie Will Hoogstraate. Met opdracht 'voor Will 6/7/'63', épreuve d'artiste.