5026
Catalogusnummer: 5026
Constant (1920-2005)

'New Babylon'. Serie van tien litho's met teksten door Simon Vinkenoog. Uitgegeven door Galerie d'Eendt in 1963 in een oplage van 50 stuks. Niet in originele foedraal.

tien litho's

40 x 38 cm.

allen gesigneerd

Herkomst: Galerie d'Eendt, 1963, collectie Will Hoogstraate. Met opdracht 'voor Will 6/7/'63', épreuve d'artiste.

Taxatie: € 1.800 - 2.500
Hamerprijs: € 2.800

Hamerprijs: € 2.800