7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Léon Gérard Crepy (1872-?)
Portret van Graaf Georges van der Stegen de Putte en portret van Gravin Valentine van der Stegen de Putte - van Zuylen van Nyevelt
tweemaal pastel, gesign. r.m., 1924, 60 x 50 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Overboden