7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4519A
update-catalogue
Léon Gérard Crepy (1872-?)

Portret van Graaf Georges van der Stegen de Putte en portret van Gravin Valentine van der Stegen de Putte - van Zuylen van Nyevelt

tweemaal pastel, gesign. r.m., 1924, 60 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300

outbid-warning
Overboden