Mahoniehouten ronde tafel, Empire,
op drie groen en verguld gelakte holgebogen poten met gestoken adelaarskoppen, palmetten en klauwpoten
Taxatie: € 1.800 - € 2.200
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000