Catalogusnummer: 7714
Engeland, banjobarometer, 19e eeuw,

de palissanderhouten kast ingelegd met parelmoer. Adres W. Tritschler & Co Carlisle

h. 117 cm

Taxatie: € 500 - € 700
Hamerprijs: