Eikenhouten Zeeuwse kast, 18e eeuw,
met vier deuren. Rijk gestoken met o.a. leeuwenmaskers en mensfiguren. Het geheel versierd met ebbenhouten elementen. Geen sleutel
br. 175, h. 151 en d. 58 cm
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300