Catalogusnummer: 6555
Eikenhouten Zeeuwse kast, 18e eeuw,

met vier deuren. Rijk gestoken met o.a. leeuwenmaskers en mensfiguren. Het geheel versierd met ebbenhouten elementen. Geen sleutel

br. 175, h. 151 en d. 58 cm

Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300