16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
China, gestoken houten zittende Boeddha, 20ste eeuw,
met fraaie oorbellen, robe en zittend op lotustroon.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150