Catalogusnummer: 3396
China, gestoken houten zittende Boeddha, 20ste eeuw,

met fraaie oorbellen, robe en zittend op lotustroon.

h. 83 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150