6e zitting - Donderdag 12 november 14.00 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Ronald Noorman (geb. 1951)
Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Galerie Espace. Litt.: Ronald Noorman: werken op papier (Galerie Espace, 2000), afgebeeld p. 9.
houtskool en krijt, gesign. r.o., 2000, 60 x 42 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400