7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Salomon Garf (1879-1943)
Interieur met moeder en kinderen
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 55 x 55 cm.
Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800