1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4848
H.K. Rendon (19e eeuw)
Musicerend gezelschap
aquarel
24 x 17 cm.
Taxatie: € 180 - € 220
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200