Catalogue number: 2530P
Delft, blauw witte aardewerk schotel, 18e eeuw en twee dekselvazen,

de schotel met decor van een pauw. De dekselvazen dubbelwandig met ajour werk. Geschilderde scenes van landschappen en figuren in Rococo stijl medaillons, 19e eeuw, (beschadigingen en herstellingen).

diam. 35,5 cm

Estimate: € 300 - € 400
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280

Hammer price: € 280