Catalogusnummer: 5141
Corneille (1922-2010)
De zaaier
litho, niet ingelijst, gesign. r.o., '89, 214/250, 35 x 35 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Hamerprijs:
€ 90