Catalogusnummer: 4507
J.D.G. Boufe (18e eeuw)

Johannes de Doper predikend bij de Jordaan. Herkomst: ex collectie Bijbels Museum, Amsterdam

doek, ongesign., 60 x 82 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800