7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Naar Jan Micker, 17e eeuw
De brede en de smalle weg (Mattheus 7:13-23)
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Overboden