7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4502
update-catalogue
Naar Jan Micker, 17e eeuw

De brede en de smalle weg (Mattheus 7:13-23)

paneel, 38 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525

outbid-warning
Overboden