5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Adrianus Wilhelmus Nieuwenhuizen (1814-1859)
aquarel, gesign. r.o., 1864, 32 x 26 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200