1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4825P
Onbekende kunstenaar, 18e eeuw

Figuren op een pad

inkttekening

15 x 21 cm.

Taxatie: € 140 - € 180
Hamerprijs: