1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99843310
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4825P
update-catalogue
Onbekende kunstenaar, 18e eeuw

Figuren op een pad

inkttekening

15 x 21 cm.

[1]

Taxatie: € 140 - 180
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden