14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1202 - Pleet en galanterieën
1049
Catalogusnummer: 1128R
Frankrijk, ivoren kruis, 19e eeuw,

met gestoken doornen en puttokopje (vleugel hersteld)

l. 16 cm.

Taxatie: € 100 - 150
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140