Catalogusnummer: 6574
Italië, omgeving Toscane, notenhouten gestoken credenza, 17e eeuw,

met twee deuren en vijf laden. Het geheel o.a. versierd met gestoken mascarons, rozetten en ribranden, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

br. 175, h. 112 en d. 52 cm

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600